Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...
19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...
Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....
Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...
Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.
Franse vergulde messing reiswekker met temperatuurmeter, hygrometer en seconden aanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met vergulding. Ridder met paard. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 46 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink staande klok met repetitie halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde Weense wandklok met halfuur-slag en touwtjesslinger. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 44 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Kleine oude messing reiswekker met dag en datumaanduiding en porseleinen plaquettes met putti. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mahoniehouten kolompendule met bronzen ornament. Circa 1870. Napoleon III, met brocot visible. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 51 x 26 x 15 cm. In goede s...
Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met snek en kwartierslag op zes gongstaven + gegraveerde wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit Kienzle vrijslinger met halve zuilen, kroon en tollen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Oude Engelse pubklok. 20e Eeuw. Gemerkt G. Featmet Keighley England. Functie niet getest. Afmeting: 12 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten kolompendule met florale intarsia en vergulde messing ornamenten. Circa 1860. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met boulle inlegwerk en schildpad met vergulde bronzen capitellen. Inleg deels mist. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: ...
Duitse wortelnoten tafelklok met ijzeren uurwerk en emaille wijzerplaat. Mogelijk huwelijk. 19e Eeuw. Met veerbussen, halfuur-slag en ankergang. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule onder glasstolp. Circa 1860. Haarlijn in compositie metaal en voetje figuur beschadigd. Emaille wijzerplaat haarlijnen. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag ...
Duitse antieke eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 207 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Doos met vijf antieke Duitse Schwarzwald Rozenklokjes. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 22 x 16 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Messing Luxor tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 x 6 cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle regulateur met halve Korintische zuilen. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat. recentelijk gereviseer...
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Medaille d'argent. Twee haarscheuren marmer. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing Talamex-Germany scheepsklok met plated wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk. Afmeting: 8 x 17 cm ø. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeven oude bureauklokken. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Kienzle, Swiza coquet, Lance, Schmid. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met albast. Jager met jachthoorn. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. L.J. Harri, Amsterdam. Merk Mercer England. Afmeting: 10 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker en spillegang. Vergulde feuille. Gave wijzerplaat. Afmeting: 40 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met zwart marmer. Circa 1860. Compositie metaal. Vrouw met zweep. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 36 x 11 cm. In g...
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang, slagwerk op gong en korte slinger. Afmeting: 19 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok. Circa 1920. Afmeting: 53 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklokje. Gemerkt Telma. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder rozenklok. Circa 1900. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In zéér goede staat.
Oude kopergeslagen wandklok in Barok-stijl. Klok heeft halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.