Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede hangkastje met twee lades. Circa 1910. Afmeting: 73 x 44 x 28 cm. In zeer goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afmeting. 90x97x54 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten cylinder secretaire met originele houten knoppen en uittrekblad. Circa 1800. Afmeting: 114 x 114 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.