Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Oorknoppen, 416/000, bezet met blauw topaas, peridoot en diamant. ca 1,2 gram. 13x9mm. Nieuw
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gram.