Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren rechthoekige fotolijst, 925/000, in Louis XVI stijl met strik en parelrand. Birmingham. 12,5x19cm. In goede staat
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Een 835/000 zilveren fotolijst met fijne parel- en kabelrand, met houten achterkant. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Anno 1943. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.