Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneert. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gietijzeren tuinbank-zijkanten met druivenranken. Afmeting: 80 x 74 x 7 cm. In goede staat.
Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Kleine fineerschades. Afmeting: ø 40 x 58 cm. In goede staat.
Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 800/000 met fraai bewerkte rand. Afmeting: 14 x 19 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat
Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat