Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Twee oude handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 20e Eeuw. Rood + zwart. Grote kan bedeukt aan rand en kleine kan handvat afgebroken. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 475 EUR

Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneert. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse speeldoos, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Parfumhoorn
Startprijs 30 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

2x Tuinbank-zijkanten
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren tuinbank-zijkanten met druivenranken. Afmeting: 80 x 74 x 7 cm. In goede staat.

Diverse ornamenten (6x)
Startprijs 90 EUR

Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.

Lot oude tuinornamenten
Startprijs 50 EUR

Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tuindecoratie
Resultaat: 70 EUR

Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude tuindecoraties
Resultaat: 95 EUR

Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 60 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: 19e Eeuwse brillenkoker, dekseldoos (gelijmd), schaaltje, houder (imitatie). Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Hollandse houtbak, 1880
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke kopergeslagen Hollandse houtbak met Hollands wapen, leeuwen, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 41 x 38 cm ø. In goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Kleine fineerschades. Afmeting: ø 40 x 58 cm. In goede staat.

Hoornen rozenkranshouder, 1920
Startprijs 40 EUR

Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.

Antieke brievenhouder, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.

Engelse fotolijst
Startprijs 75 EUR

Engelse fotolijst versierd met putti en knerrenrand. 14x20 cm. Plated, R.C.Sheffield. In goede staat

Antieke fotolijst, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

Boek met stalen + Presse papier
Resultaat: 45 EUR

Antiek boekje met stalen voor kleding + glazen presse papier met lithografische foto. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

2x Oude porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Franse bureauwekker/kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst, 800/000 met fraai bewerkte rand. Afmeting: 14 x 19 cm. In goede staat.

2 Zilveren fotolijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat