Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke Familie Verte vaas 6607
Oude/antieke Familie Verte vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Grote Meissen tafellamp 6593
Grote Meissen tafellamp
Startprijs 150 EUR
Grote oude Chinese klapmuts kom 6557
Grote oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 280 EUR
Japanse Imari lamp, 19e eeuw 6550
Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6543
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Limoges theepot met onderstel 6507
Antieke Limoges theepot met onderstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Antiek keramiek 6500
3x Antiek keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6464
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese theepotten 6457
2x Antieke Chinese theepotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence wandborden 6450
2x Delftse Fayence wandborden

Resultaat:

30 EUR

3x Porseleinen beeldjes 6414
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes 6407
2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat:

650 EUR

3x Antieke Japanse kopjes 6400
3x Antieke Japanse kopjes
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese Familie Rose vaas 6263
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 250 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6256
2x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 125 EUR
Verkocht
4x Hollands Makkum 6249
4x Hollands Makkum

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse Imari vaasjes 6364
2x Antieke Japanse Imari vaasjes

Resultaat:

30 EUR

Zeldzame Chinese gele vaas 6213
Zeldzame Chinese gele vaas
Startprijs 450 EUR
Oud Chinees vaasje 6206
Oud Chinees vaasje
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2x Antiek aarderwerk 6199
2x Antiek aarderwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw 6163
3x Chinese of Japanse borden, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR