18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...
Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.
Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen van het merk Eames met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In goede staat.
Electrische lederen comfort zetel. Met chroom voet. Afmeting: 108 x 78 x 93 cm. Van top kwaliteit !! In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.
Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.