Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Chinese pattipan 6410
Antieke Chinese pattipan

Resultaat:

200 EUR

2x Antieke figuren 2083
2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR
2x Chinese boeddha's 6403
2x Chinese boeddha's
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Antieke wandkandelaren 2076
4x Antieke wandkandelaren

Resultaat:

40 EUR

Oude Chinese snuffbottle 6396
Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Omgebouwde dekenkist 4250
Omgebouwde dekenkist

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Antieke ronde eettafel, 1860 4243
Antieke ronde eettafel, 1860

Resultaat:

225 EUR

4x Antieke Chinese borden 6360
4x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode 4236
19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spiegel met messing omranding 2040
Spiegel met messing omranding

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees terracotta paard 6353
Chinees terracotta paard

Resultaat:

300 EUR

Chinees Yixing trekpotje 6346
Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

Resultaat:

150 EUR

Antieke piedestal, 1900 4200
Antieke piedestal, 1900
Startprijs 120 EUR
2x Porseleinen leeuw 6310
2x Porseleinen leeuw
Startprijs 50 EUR
4x Imari borden, 19e eeuw 6303
4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2x Imari schotels 6296
2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Spiegel, (zwart/goudkleurig) 4193
Spiegel, (zwart/goudkleurig)

Resultaat:

40 EUR

Hollandse hangvitrinekast 4186
Hollandse hangvitrinekast
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote Barok-stijl spiegel 4150
Grote Barok-stijl spiegel

Resultaat:

95 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2426
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR