W. de Kok. Circa 1930. Trekpaarden met boomstam. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Marine jongetje. Jezus called a little child up on to him. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x 36 cm. In goede staat.
J. Thisova. 1923. Fries interieur met vrouw, stoeltjesklok etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, 1878. 1841 - 1924. Binnentuin Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 35 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Scheveningse bomschuiten op zee. Olieverf op paneel. Krom. Afmeting: H 42 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
F.W.N. Mulert Fecit. 19e Eeuw. Turkse soldaat te paard. Vochtvlekken. Tekening op papier. Afmeting: 36 x 48 cm. In redelijke staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk ten Bos. Tweede helft 20e eeuw. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Rodalfo Tur. 1970. Italiaanse School. Halfblinde man met gitaar en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 90 cm. In goede staat.
Jan Voerman Jr. 1925. 1890 - 1976. Nr. 18/75. Rozenbottels in vaas. Lithografie op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Twee oude Italiaanse stadsgezichten Napels. Havengezicht met figuren en boten + Panoramisch stadsgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.
H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Frans Holle. Havengezicht bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 35 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.
George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
M.H. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. La neuvieme plaie d'Egypte. Die neunte Plage der Egypter. Handingekleurde gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
T.H. Bawoizky. Hongaarse School. 21e Eeuw. Riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis de Zeeuw. 1875 - 1935. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.