Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse bureauthermometer met haan, jager en kind. Gietijzer met messing. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse Art Deco tinnen messenleggers met apen. Circa 1920. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Groot antiek gebrandschilderd houten paneel met kasteel voorstelling en adelijke figuren. Sainte Elisabeth de Hongry. Circa 1900. Afmeting: 67 x 112 cm. In goede staat.
30er Jaren marmeren asbak met bronzen vos. Afmeting: 7 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese geëmailleerde vazen met Familie Rose decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met console, haan en Foo-honden koppen. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek cloisonne op messing in Fabergé-stijl. Bestaande uit: Eén kop en schotel, goed. Eén sigaretten mondstuk, goed. Eén pillendoosje. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met aan beide zijden figuren decors. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek cloisonne. Floraal. Japan. Bestaande uit: Vijf kommen, twee dekseldoosjes. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee grote Oosterse bronzen bellen aan bronzen kettingen. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen altaren, onder andere met vogels. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen inktpotten. Afmeting: ø 7 - ø 8 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Deels gebruneerd. Barok-stijl. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen historisme zeven-lichts kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse plated koektrommel met benen knop. Bewerkt. Afmeting: 16 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos met bolpootjes. Eén stukje mist. Afmeting: 15 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde theekist. Drie stukjes gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen met sprinkhaan en floraal decor. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.