P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.
Lot zilveren sieraden met een broche met parel en blauwe steen, een grote hanger met filigrain en een paarse steen, vierkante rozetring met blauwe steen, fantasiering met groene stenen en markesiet, d...
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een ronde zetkast voorzien van een gefacetteerde granaat. ø oorknop 10 mm. ca 3,4 gram. In goede staat
Lot sieraden met een parelcollier met zoetwaterparels, zilveren ring met similie, een munt en 4 paar oorclips.
C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Een ring met een vlakke band en voorzien van een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,05 ct. ø 51. ca 1,9 gram. In goede staat
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot barnsteen sieraden, met een collier uit barnsteen met 2 bladvormige hangers, oorhangers met triangel vormige barnsteenhangers en een hanger met zilveren bewerking met bollen en broche in de vorm v...
Lot met zes zilveren lepels en zes zilveren vorken, 833/000, model Haags Lofje, voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten en H.E.Oving, Groningen. 1908-19...
Geelgouden hanger/broche, 750/000, met camee. Hanger/broche met een ovale rand versierd met getorst draad bezet met een schelpcamee met fraai gesneden damesportret. 26x34mm. ca 5,1 gram. In goede staa...
Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.