17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke sierschotels. Eén maal Villeroy & Boch, circa 1880, minimale chip. Eén maal Delfts met chinoisserie decor, 18e eeuw, chips en haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijke staa...
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.