C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.
Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...
17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Kavel met 36 zilveren munten waaronder diverse Nederlandse munten van 10 en 25 cent. Diverse condities.
Kavel met 9 diverse penningen waaronder: 1x "Dr. Roque Saenz Pena", 1x "Dr. Jose Figueroa Lacorta", 1x "Primer Ferro-Carril", 1x "Pactiones Argentino-Chilenses", 1x "Julio A. Roca", 1x "Inauguracion d...
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...
Lot met zes zilveren lepels, BWG, 12 lothige, met spatelvormige steel. ca 230 gram. 18 cm. In redelijke staat
Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...
Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.
Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Oude Hollandse leger wandelsabel. M 1912. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.