Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Startprijs 180 EUR

C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.

Diverse loks
Resultaat: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Witgouden oorstekers met diamant en parel
Startprijs 750 EUR

Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...

17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

2x Chung Giang, Deurportalen
Resultaat: 190 EUR

Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.

Zilveren Chinese dollar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Chinese dollar in redelijke staat

36x Zilveren munten
Startprijs 60 EUR

Kavel met 36 zilveren munten waaronder diverse Nederlandse munten van 10 en 25 cent. Diverse condities.

9 Diverse penningen
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 9 diverse penningen waaronder: 1x "Dr. Roque Saenz Pena", 1x "Dr. Jose Figueroa Lacorta", 1x "Primer Ferro-Carril", 1x "Pactiones Argentino-Chilenses", 1x "Julio A. Roca", 1x "Inauguracion d...

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

3x Oude fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.

Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...

6 Zilveren lepels
Startprijs 110 EUR

Lot met zes zilveren lepels, BWG, 12 lothige, met spatelvormige steel. ca 230 gram. 18 cm. In redelijke staat

6 Bronzen penningen
Startprijs 60 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Resultaat: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

2x Zilv. kandelaar + 4x servetring
Resultaat: 60 EUR

Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...

Ongesigneerd, Zeilboot bij branding
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.

Oud koppensneller mes (Borneo)
Startprijs 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.

Hollands leger wandelsabel
Resultaat: 160 EUR

Oude Hollandse leger wandelsabel. M 1912. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Belgisch duppelloops hagelschut geweer
Resultaat: 100 EUR

Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.