Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse tinnen borden met Marie Antoinette en Ludwig XVI. Gestempeld. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee ketels, kraantjeskan, trechter met wijwaterhouder. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek lakwerk op hout/blik. Bestaande uit: Theedoos, twee schalen (blik), stoffer + blik (hout). Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Antieke lampenvoet. Keramiek met messing. Floraal decor. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws tin. Twee maal Empire kraantjeskan. Eén maal kruik. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke juwelendoos in Japanse-stijl met bewerkte messing en wit metalen jachttafereel op deksel. Hout met leder beklede kist en messing slot. Eén versiering mist. Circa 1900. Afmeting: 11 x 30 x 23,...
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek thee-voorraad kruideniersblik met Chinese voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier reclame affiches. Bestaande uit: Taifun insektenspray, Vernis Americains, 2x Würzelpeter Likör. Afmeting: 44 - 56 cm. In redelijk/goede staat.