Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 7121
Chinees trekpotje

Resultaat:

74 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren/wolken 7114
Chinese vaas, figuren/wolken

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren 3607
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese maanvaas 7107
Grote Chinese maanvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Art Deco tafelklok, 1935 3600
Art Deco tafelklok, 1935

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

Resultaat:

80 EUR

Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil spiegel, 1910 4214
Antieke Jugendstil spiegel, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

Banko earthenware trekpot 7071
Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR
6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
Antieke parapluhouder, 1890 4178
Antieke parapluhouder, 1890
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Armband met granaat en parel 458
Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bibliotheek trapje 4171
Bibliotheek trapje

Resultaat:

160 EUR

Franse tafelklok 3514
Franse tafelklok
Startprijs 700 EUR