Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoshyar Rasheed, Het rode liedje
Resultaat: 100 EUR

Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met intarsia
Resultaat: 200 EUR

Twee-delige Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 220 x 87 x 53 cm. In goede staat.

Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vitrinekast, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Jugendstil vitrinekast met vier deuren, drie lades, geslepen glas en snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 121 x 124 x 46 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi theebus
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

2x Zeldzame Familie Rose borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

H. Bogman, Vrouwen op plein
Startprijs 275 EUR

Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder, 1930
Resultaat: 120 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 x 48 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

2 Loddereinflesjes met zilverwerk
Resultaat: 100 EUR

Twee loddereinflesjes voorzien van slijpwerk, op zilveren voet en voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Klein ovaal flesje met ruitslijpsel en een bolle zilveren dop, met binnenstop. 9 cm. en e...

Engelse stommeknecht, 1860
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.

J. Knip, Boerenhuis bij sloot
Startprijs 80 EUR

J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap
Resultaat: 80 EUR

Hidde Bouman, Almelo. Kleurrijk geabstraheerd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren
Resultaat: 60 EUR

Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.

Zilveren reiswekker
Startprijs 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Zilveren theedoos & lepelvaas met lepels
Startprijs 220 EUR

Zilveren theedoos, lepelvaas en lepels, 830/000. Lepelvaas en theedoos met hamerslag en parelrand. De lepelvaas is geplaatst op 4 bolpoten. MT.: Roelof Citroen. Gevuld 6 theelepels en een suikerschep....

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Startprijs 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Frans Bretons buffet, 1870
Resultaat: 500 EUR

Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.

Rococo-stijl kamerscherm
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 19e eeuws Louis Seize-stijl kamerscherm met prenten en goudkleurig stucwerk. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 180 x B 150 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Antiek secretaire, 1880
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.

Empire trumeau
Startprijs 400 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...

Lot plated 8x
Resultaat: 50 EUR

Lot plated, met en bruidsbeker, een grote suikerstrooibus, een schaar, aanstekers, peper- en zoutstrooier met blauw glas, een suikerlepel 1936 en een opengewerkt bonbonschaaltje. In goede staat

2x Grote Kang Xi schotels Ø 39 - Ø 40 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Kang Xi kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...

Franse vitrinekast
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...

Spaanse boerenbank
Resultaat: 600 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.

Eiken kastje met snijwerk
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een platte gegraveerde steel voorzien van een afbeelding "hoop". Voorzien van gravure aan de achterzijde van de bak: Theodorus Bruinsma geboren November 1868 Witma...

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...

Zilveren tafelbel, 1850
Startprijs 200 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, rond model versierd met biedermeier graveerwerk, voorzien van metalen binnenbel. MT.: J.Held, Amsterdam. Rand is gerepareerd en wat gedeukt. ø10x18cm. In redelijk goede sta...

Lot zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met een kapset met spiegel, borstel en kledingborstel met zilveren rand met biedermeier bewerking, 835/000. Een kinderborstel met zilveren rand met parelbewerking, 830/000 en een pillendoos...

Imari schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...

Antieke Barok secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...

Antiek zilveren couvert
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren couvert met lepel en vork voorzien van steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie: M.W. MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.:T:1802. 20-22cm en to...

Zilveren opdienlepel, 1863
Startprijs 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met ovaal gevormde bak en een steel met filetrand. MT.: J.J.Torlau, Amsterdam jl.: d:1863. 32 cm. ca 208 gram. in goede staat

3 Antieke zilveren vorken
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke zilveren vorken, 934/000, voorzien van een rond model steel met kam. MT.: Pieter van der Toorn, Den Haag, jl.; b:1809. 22 cm. totaal ca 180 gram. In goede staat

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een cassette met een taartschep met zilveren heft en goldplated schep, 2 servetbanden, 4 koffielepels, 6 lepels met wayang figuur, broche uit filigrain in de vorm van een zeilschip en é...

Loddereinfles met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Loddereinfles met geslepen banen, voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, gladmodel met graveerwerk. 3,5x2x10cm. In goede staat

Zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...

Zilveren roomkom1903
Startprijs 180 EUR

Zilveren roomkom, 925/00, rond model geplaats op een ronde voet versierd met floraal decor met cartouchen uit voluten. MT.: Fenton bros Ltd, Sheffield, jl.:l:1903. ca 210 gram. ø 15x9,5cm. In zeer goe...

Lot plated, divers
Resultaat: 45 EUR

Groot lot plated met een koffieservies, Yeoman, theezeef met lekbak, poederdoos en bestek. O.a. 12 vorken en lepels met hartfilet, gemerkt Christofle. En een Plated bestek met 12 vorken, messen en le...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren doosje, 835/000, met scharnierend deksel voorzien van floraal versierde randen. 4,7x6,2x2,6cm. Totaal ca 39 gram. In goede staat

Zilveren kaarthouder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat

Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 140 EUR

Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...

Zilveren spiegel
Resultaat: 60 EUR

Spiegel met zilveren rand, 900/000. Spiegel met een ovale geschulpte rand versierd met graveerwerk. Aan de achterzijde voorzien van een gedreven floraal decor met opgesoldeerde vogel. 18x14cm. Brutoge...

Zilveren serveerbestek
Resultaat: 70 EUR

Cassette met serveerbestek voorzien van zilveren heften voorzien van een filetrand. 800/000. Enkelen wat gedeukt, 18-27cm. In goede staat

4-Delige zilveren tafelset
Startprijs 150 EUR

Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...

Stel zilveren kandelaars
Resultaat: 140 EUR

Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet met dubbele filetranden. ø7x11cm. MT.:Broadway & Co. Birmingham, jl.:B:1976. Voorzien van een gevulde voet. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...

Miniatuur zilveren staand horloge
Startprijs 400 EUR

Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met handgezaagd spijlendecor, voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, jl.:Q:1926. 13x7,5x5cm. ca 64 gram. In goede staat

3 Parfumflacon met zilver
Resultaat: 70 EUR

Drie odeurflacons met zilver. 2 Buikflacons op zilveren voet met een zilveren kraag en dop, voorzien van een getrembleerde bewerking. En een cilindervormige flacon met zilveren dop en kraag, voorzien ...

Antieke zilveren huwelijkslepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren huwelijkslepel met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met rond model voorzien van kam. Voorzien van inscriptie: o.a. gehuwd 22 april 1810, deels afgesleten. MT.: J. Koop...

3-Delige kristallen toiletset
Resultaat: 60 EUR

Toiletset met kristal en zilver, 925/000. 2 Ronde kristallen geslepen potjes voorzien van een bewerkte zilveren deksel, MT.:J.Deakin & Sons ltd. Birmingham, jl.: m:1911, en een bijpassend parfumflesje...

Zilveren gebakset
Resultaat: 90 EUR

Zilveren gebakset, 833/000, met 11 taartvorken, een cakevork en een petitfour-schep, voorzien van een gezaagde biedermeier bewerking. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam, jl.: W:1931. Totaal ca 21...

2 Scheepskaraffen met zilver
Resultaat: 225 EUR

Twee kristallen scheepskaraffen met zilver, 925/000. Twee bijna identieke karaffen met sterslijpsel op de bodem en banen. Voorzien van een brede zilveren uitlopende kraag en geslepen stoppen. ø19x28cm...

Zilveren schaar, rokhaak etc.
Startprijs 180 EUR

Zilveren schaar met rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren bewerkte grepen, bevestigd aan een jasseronketting met rokhaak met gegraveerde rand. 50 cm. Bruto ca 96,8 gram. In goede staat

Antieke zilveren couvert
Startprijs 140 EUR

Antieke ziloveren couvert, met een lepel en vork met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van initialen: F.V.M. MT.: M.Woortman, Amsterdam jl.:Z:1759. 19-21cm. Tota...

Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 120 EUR

Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een gouden koets met 6 paarden en 2 figuren, een koets met 2 paarden en 3 figuren en een miniatuur met meisje op de schommel. 13x2,5x4,5cm , 7,5x2,5x3cm en ...

2 Wandelstokken met zilverwerk
Resultaat: 70 EUR

Twee houten wandelstokken met zilveren knop, Lichte houten wandelstok met zilveren knop, 925/000, versierd met graveerwerk, 91 cm, MT.: M.Salkind, London, en een ebbenhouten wandelstok met zilveren kn...

Zilveren bonbonschaal & vaasje
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmandje en een vaasje, 833/000. Zilveren schuitvormig bonbonmandje met gezaagd decor met o.a. spijlen. Voorzien van een parelrand. MT.: H.Schriek, Schoonhoven, jl.:H:1942. ca 83 gram. Br...

Zilveren Friese brandewijnkom
Resultaat: 600 EUR

Zilveren Friese brandewijnkom met gedreven florale afbeeldingen op ovale voet en platte oren. Inscriptie SS 1766. 25x11x7cm. ca 230 gram. Voorzien van een keur van de keurkamer van Dokkum, jl.:P:1750...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 260 EUR

Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...

Zilveren roomkom en 3 servetringen
Startprijs 60 EUR

Lot zilver met een roomkom, 800/000, op ronde voet met ribben, met scheur en voorzien van restauratie, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd, ø12x6cm en 2 ovale servetbanden, 925/000, met hamerslag, M...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rond gezaagd model met biedermeier patroon voorzien van een geschulpte bewerkte rand. ø 18x6cm. ca 189 gram. In goede staat

Paar zilveren kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 100 EUR

Set met twee zilveren strooiers, 800/000, op ronde voet met zeshoekige bus versierd met floraal graveerwerk en een bolle strooidop. Hoogte 17,5mm. Totaal ca 134 gram. Beiden iets scheef, en één bij de...

2 Zilveren doosjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren doosjes met één doosje in de vorm van een beursje met bewerking, 835/000, ,met ketting, 4x4cm en een Havdala specerijendoosje, 925/000, gemaakt uit filigrain met scharnierend deksel. 3x...

Zilveren brandewijnkom, 1857
Startprijs 500 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, versierd met drijfwerk met geloof en hoop en floraal decor. Met grepen gemaakt uit krullen. MT.: G.Wouda, Drachten, jl.:X:1857. Voorzien van vage monogramgravure. 24x...

Zilveren theedoos
Startprijs 340 EUR

Zilveren theedoos, rechthoekig model met afgeronde hoeken en 2 bewerkte randen, geplaatst op 4 bolpoten. Bovenop het scharnierende deksel zit een opgesoldeerde afbeelding van een figuur met harp buite...

Reishorloge in zilveren houder
Resultaat: 100 EUR

Reishorloge in een houder met zilver, 925/000. Geelmetalen reishorloge, T.W. Russell Woking in een lederen houder met zilveren voorkant voorzien van een monogram, afgesleten. Glas van het horloge zit ...

6 Paarden, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot met zes zilveren paarden, 925/000. Drie staande paarden en drie veulens. Gevuld met gips. Totaal gewicht ca 177 gram. 30-77 mm. In goede staat

Zilveren kardinaals kruis
Resultaat: 250 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...

Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR

Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat

Pen vuur revolver
Startprijs 160 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Afrikaans kapmes
Resultaat: 45 EUR

Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.