Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat
Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...
Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, deels afgesleten. ø 5,5mm. ca 44 gram. In redelijke staat
19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.
835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Grote zware Chinees porseleinen celadon kom met ribben. Voorzien van lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Antiek Engels plated cabaret. Victoriaans. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een fijne band voorzien van een grote langwerpige kop in het midden bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Om deze diamanten zit een rand met...
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen trekpot met figuren in landschap decor. Afmeting: 14,5 x 19,5 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.