Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 36,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Collier van zwarte parels met een groot geelgouden streekslot met eindstukken, 585/000. Collier van 4 rijen zwarte parels, ø 8 mm bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot versierd met filigr...
German Grobe, 1887. 1857 - 1938. Platbodem in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.
Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 59 x Ø 39 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...
Prachtige witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,85 ct, met een mooie kwaliteit en kleur. ø 55. ca 3,0 gram. In zeer goe...
Ongesigneerd. Chinese School. Naakte geisha met opiumpijp. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 112 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse spiegelklok met vergulde lijst. Met speciaal mechanisme uurwerk. Mechanisme zit aan contra-wijzer. Functie niet getest. Afmeting: H 133 x B 83 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Grote 19e eeuwse Delftse of Franse fayence portre montre in de vorm van een staande klok. Neo renaissance. Circa 1880. Met zakhorloge uurwerk. Niet getest. Onbeschadigd. Afmeting: H 44 cm. In goede st...
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Figuren op bankje langs een rivier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.
Royale geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een gevlochten bewerkte kop bezet met 4 rond geslepen smaragden en 3 briljant geslepen diamanten in een rij met chatons. Grootte kop 2...
Witgouden rozethanger, 585/000, met diamant. Rozethanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct, SI/P-TW. 9x14mm. ca 1,0 gram. Met certificaat, in zeer goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse mahoniehouten Loncase staande klok met Korinthische zuilen en vergulde capitellen. Door Peter Fearnley Wigan. Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-...
Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.