Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Stilleven, gemberpot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 19,5 cm. In goede staat.
Monogram M. Circa 1900. Hollandse School. Haagse School. Landschap met koeien in de stijl van Willem Maris. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen bij volle maan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 64 cm. In goede staat.
Albert Francois Mathijs. 1885 - 1956. Belgische School. Dame in interieur. Met kapitale houtgestoken lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
E. Carrington. Liggende naakte vrouw aan de waterkant. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met schaatsende figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
A.J. Oudshoorn. 1877 - 1930. Boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
John Bevort. 1917 - 1996. Hollands wintergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
5x Charles Henri Pille. 1844 - 1897. Tekeningen met soldaten. Eén beschadigd. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 24 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.
Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 21e Eeuw. Duingezicht met figuren. Naar Franse impressionist. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.
E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
L. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Kersen en Romeins glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J.A. Bakhuizen. 1938. Grachtgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 100 cm. In goede staat.
Johan van Deventer. 1903 - 1952. Marktgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1930. Landschap met korenschoven en gezicht op kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Abraham Mondt. 1859 - 1941. Lezende dame in een koffiehuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Monogram R.T. Tweede helft 20e eeuw. Halfnaakte vrouw in interieur, liggend op leeuwenval. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd Daniels. 21e Eeuw. Figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. Naakte geisha met opiumpijp. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 112 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester. 1844 - 1936. Winters landschap met gezicht op dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Monogram K. Toegeschreven aan Hein Kever. 1854 - 1922. Handwerkende vrouw in Larens interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Riekje Offerhaus. 1936 - . Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. van Blok. 19e Eeuw. Figuren voor kerk bij bedelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
Map met elf jacht-lithografiën. Titelblad La Chasse et Le Gabier. Gustave Armand. Door Louis D. petit Amst... Passe partout vlekken, verder goed. Litho's op papier. Afmeting: H 70 x B 62 cm. In goede ...
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
W. v.d. Vliet. 1856 - 1924. Landschap met boerin en koeien. In de stijl van de Haagse School. Beschadiging verf rechts boven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
Beek of Beck. Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
J. Scholten van Heek. Enschede. Circa 1900. Vaas met bloemen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
G.J. Hoffmann. 1833 - 1873. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,4 x B 24 cm. In goede staat.
Ketut Keteg. Indonesische School. 1919 - 2010. Erotische figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Chinese School. Musicerende Chinese vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 156 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
W. Lammers. 20e Eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote romantische aquarellen. Ongesigneerd? Winter + zomergezicht met ruïnes en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Adri Bleijs. 1877 - 1964. Zeilboten op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch. Meisjesportret. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.
Monogram J.K. 19e Eeuw. 17e Eeuws schip in zware storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. Landschap met sloot en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Chris van Dijk 1952-. 21e Eeuw. Meisje bij parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met kraag. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 52 x B 42 cm. In matige staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.
Monogram W.v.W. Portret oudere boeren vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.