Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...
Twee 19e eeuwse parelmoer bewerkte schelpen met ophanging. Holland, Scheveningen, Kurhaus + vissersvrouw in duinen. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 15x Zilveren 2½ gulden, Juliana. 8x Zilveren 10 gulden,Juliana. 10x Zilveren 10 gulden, Juliana proof. 1x Zilveren 50 gulden. 165x Zilveren guldens, Juliana. ...
Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Gouden 50 gulden muntstuk, 1979. Nederlandse Antillen. Libertate Unanimus. Met portret Juliana koningin der Nederlanden. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 3,36 gram. In goede staat.
Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.
Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.
Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Antieke benen waaier met handingekleurde gravures + parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Vier oude messing kaarskandelaren. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse meerschuim tabakspijp met rokende engel. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Struisvogel ei op plated Jugendstil standaard. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse theestoven met messing binnenbak. Circa 1850. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.
Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
16e Eeuwse staten bijbel. Gotisch. Sancti Thom AE A. Q Vinatis Summa Totius Theologiae Sumptibus Viduae Arnoldi Hierati. Lederen rug, deels beschadigd. Afmeting: 41 x 11 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...
Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.
Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.
Oude vergulde triptychon ikoon. Neogotisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 46 x D 2 cm. In goede staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.