Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Porseleinen tafellamp met figuren. Met zwaardtekens, géén Meissen. Tweede helft 20e eeuw. Bakfout. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel. Gemerkt D. Mogelijk de Dissel. Floraal decor. Zeldzaam. Gekrampt. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.