51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

17e Eeuwse waterketel
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie Japanse Kutani pijpvazen, H 25 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Gouden broche met granaat
Resultaat: 200 EUR

Twee Franse pronkvazen, 1900
Startprijs 180 EUR

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse Kutani vazen
Resultaat: 90 EUR