Grote 18e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met kruispoot en bronzen beslag. Afmeting: 225 x 230 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws klein Hollands kunstkabinet met ebbenhout, been, ijzeren beslag en sloten + diverse lades. Neo renaissance. Afmeting: 129 x 95 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke uitneembare Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde getorste pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 225 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grenenhouten vaste vitrinekast in bierverf. Afmeting: 258 x 160 x 30 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch teakhouten gestoken kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 159 x B 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde duwslede. Afmeting: 55 x 120 x 50 cm. In goede originele staat.
Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.
Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse historisme tryptichon tabernakel van notenhout met intarsia en religieuze lithografieën. Circa 1880. Met twee deuren, opbergvak + bidgelegenheid. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede s...
Zeldzame 19e eeuwse geëboniseerde houten bloemenstandaard. Afmeting: H 116 x Ø 70 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten secretaire met origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 106 x 94 x 55 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten vitrine-opzetkast met onder zijdeuren + klauwpoten. Origineel beslag. Afmeting: 210 x 135 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schaarstoel met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 108 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 84 x 82 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire penantkast met halve zuilen + messing kapitellen. Mooie patina. Afmeting: 99 x 108 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse palissanderhouten naaitafel met florale intarsia, lade + vakverdeling. Circa 1860. Afmeting: 71 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met bandintarsia, lade, vakverdeling en wolzak. Met lyra-vormige poten. Afmeting: 72 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 84 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws beschilderd grenenhouten kinder schommelbed. Met originele florale beschildering. Houtgepind. Afmeting: 60 x 95 x 70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten barok linnenkast in kabinet-vorm. Met origineel bronzen beslag. Kop is afneembaar. Afmeting: 235 x 155 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.
Twee oude Italiaanse design Mondi Softchairs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten archiefkast met rolruik, met daarachter diverse lades. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 114 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance wandkapstok met ranken en leeuwenkop. Afmeting: 58 x 141 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel. Gepolitoerd. Afmeting: H 110 x B 55 cm. In goede staat.
Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
50-er Jaren triplex archiefkast met rolluik. Afmeting: 106 x 44 x 35 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten boeren biedermeier kast. Uitneembaar met schappen. Circa 1830. Afmeting: 204 x 135 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met polychromie, ingelegd met Hollandse tegels. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 57 x 91 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade, etage en wielen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 77 x 47 cm. In goede staat.