Ovaal schilderij. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, grazend paard (minimale beschadigingen), 51x61cm.
Hans Truijen (1928-2005) '95. Nr. 15/40. Titel: Touching paradise. Litho op papier. Afmeting: H 40x B 39 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands landschap met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Francine Schrikkelma, 2002. Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Zuiderwijk. Circa 1920. Platelen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Schouten. Toegeschreven aan Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
J.R. Gelibert. 1887. Wandelaar op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
Henri Hess. 1950 Eindhoven. Hollands wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 2000. Epreuve d' artiste. 1922 - 2010. Kat met duiven. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven. 1948. Tafel met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Reint Withaar. 1928 - 2015. Bosven met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. 1949 - . Pimpelmezen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 35 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Pierrot. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Willem van der Nat. 1865 - 1929. Poldergezicht met molen en zeilboten. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
E. Mever. Circa 1900. Vrouw in landschap met Amor. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.
Victor Carabain. 1863 - 1942. Grachtgezicht Alkmaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Richard Robjent. Engelse School. 1937. Plasgezicht met opvliegende eenden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.
Paul ten Hoopen, 1985. 1927 - . Interieur met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 46 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, 1989. 1937 - . Landschap Portugal. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 36 cm. In goede staat,.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd Reekers. Signatuur van latere datum. Toch mogelijk Johannes Reekers, 1824 - 1895. Bloemstilleven met insecten. Oudere bedoeking. Afmeting: H 42 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
A.M.Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissers. Scheurtje. Afmeting: H 59 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Marilyn Monroe. Nr. 36/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 56 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In goede staat.
J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Interieur met figuren en gejaagd wild. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.