Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad, rechthoekig gecontourneerd, model Versaille. Importeurskeur: D.Aubert, Den Haag. Totaal ca 433 gram. 19x13x8cm. In goede staat
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. ca 182 gram. De bus is ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.