Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.
Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...
Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.
Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...
835/000 Zilveren eierlepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren muntenbeker, 800/000, gemaakt door Wilkens & Söhne, Bremen. Een rond gecontourneerd model voorzien van vier 16e/17e eeuwse munten van Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. ,...
Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...
Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.
Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.
Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpot en specerijenbakje, 800/000, met blauw glazen binnenbakjes. Een rond mosterdpotje met guirlandes en een medaillon, geplaatst op 3 poten. Met scharnierend deksel voorzien van gravee...
Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...
Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.