Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse reiswekker, H 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Willgredt Stilleven met Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

Zilveren bruidegompijp en lepels
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bruidegomspijpje en lepels, 833/000, pijpje versierd met een acanthusblad, het pijpje ontbreekt. En een lot met 11 zilveren theelepels, 833/000, met een peervormige bak, een deels getorste st...

Zilveren visitekaarthouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren visitekaarthouder, 800/000, rechthoekig model voorzien van een ribdecor. ca 86 gram. 7,5x8cm. iets gedeukt verder in goede staat.

Lot kristal (zilver+plated)
Resultaat: 60 EUR

Lot kristal met zilver en plated. Twee kristallen flacons, 10 kantig geslepen, versierd met bogen met ruitslijpsel en voorzien van een zilveren kraag met filetranden en een bolle dop met ribdecor. Eén...

Zilveren eierlepel
Resultaat: 50 EUR

835/000 Zilveren eierlepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staat.

Zilveren muntenbeker
Startprijs 950 EUR

Bijzondere zilveren muntenbeker, 800/000, gemaakt door Wilkens & Söhne, Bremen. Een rond gecontourneerd model voorzien van vier 16e/17e eeuwse munten van Ferdinand III. D. G.Rom IMP. S.A.G.H.B.Rex. ,...

Zilveren schaal met blauw glas
Startprijs 130 EUR

Zilveren schaal met blauw glas, 833/000/ Bolle glazen schaal met zilveren houder uitgewerkt met bloemdecor, geplaatst op een ronde voet. Amsterdam, jl.:Y:1933. ø12x7-9cm. ca 200 gram. Kleine chip in h...

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur waterketel
Resultaat: 50 EUR

835/000 Zilveren miniatuur waterketel met deksel, staand op losse vierpoot. Mr. H. v.d. Laan - de Vries, Haarlem. Circa 1900. Afmeting: 4 cm. Gewicht circa 6 gr. In goede staat.

Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Startprijs 350 EUR

Josef Klarl. 1909 - 1986. Beierse boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 80 x B 69 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Perzische kruithoorn
Startprijs 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Resultaat: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Lot Duitse oorlog broches (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot & zoutvat met blauw glas
Startprijs 350 EUR

Zilveren mosterdpot en specerijenbakje, 800/000, met blauw glazen binnenbakjes. Een rond mosterdpotje met guirlandes en een medaillon, geplaatst op 3 poten. Met scharnierend deksel voorzien van gravee...

Zilveren menageset
Resultaat: 600 EUR

Prachtige menageset met kristal en zilver, 934/000. Zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met een ribbewerking langs de rand en een getorste rand. Voorzien van een greep en 4 houders waarvan de ...

Set karaffen met zilveren voet
Resultaat: 190 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen, buikmodellen met ruit- en waaierslijpsel, voorzien van een greep en schenktuit, geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. Voorzien van stoppen. 12x10x30c...

Harry de Jager, Abstract
Startprijs 80 EUR

Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Startprijs 380 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.