Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.