Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...