Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans handgebonden masker, gemaakt van diverse stro-soorten. 20e Eeuw. Afmeting: circa 58 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
Groot lot antieke meubel-sleutels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne bandring met in het midden een ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een gefacetteerde amethist. Breedte ring 12 mm. ø54. ca 1,1 gram. In redelijk goede...
Zilveren kluwenmandje, 833/000, gezaagd rond model met schubbenpatroon. Voorzien van een parelrand en een hengsel met parelrand. MT.: J.M. van . Kempen, Voorschoten. jl.:I: 1918. ø10x10cm. ca 77 gram....
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en meanderdecor. de mand is voorzien van een parelrand en 2 leeuwenmacrons met oog. MT.: onduidelijk, jl.:H:1917. 17x10x6cm. 180 gram. I...
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...