Diorama met diverse tropische insecten soorten. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 x 65 x 9 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken pijpencomfoor met speeldoos. Circa 1900. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen wandkandelaren met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Circa 1880. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke houtgestoken gepolychromeerde wandzuilen met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 190 - 192 cm. In goede staat.
Hardhouten (coromandelhout?) miniatuur reis-schrijf kabinet met brievenhouder, lade en schrijfblad. Met florale inleg van been. Circa 1880. Afmeting: 60 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 50 x Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke zweep, met brons verguld paardenhoofd + jachthond. Circa 1900. Afmeting: L 138 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse merklappen in originele lijst. Diverse voorstellingen. Afmeting: circa 50 - 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke hardhouten emmers met koper. Bestaande uit; Twee bloempotten + één champagnekoeler. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met koperband-inleg + vier karaffen met goud decor. Met origineel beslag, slot en sleutel. Eén karaf bovenrand gelijmd. Oudere restauratie. Afmeting: 27 x 1...
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten renaissance kistje. Met ranken decor. Engels. Mooie patina. Afmeting: 7,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse documentenkist van mahonie + noten fineer. Met ster-intarsia, slot + sleutel. Fineerschade. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Wortelhout fineer. 1x Indonesië. 1x Kleine kamferkist. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten dekseldoos met zilver-inleg. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse 19e eeuwse likeurkelder van mahoniehout met vier karaffen. Niet compatibel. Glazen missen. Koperen bandinleg mist deels. Afmeting: 27 x 31 x 22 cm. In matige staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Gepolitoerde houten sigaren humidor met hygrometer. Gesigneerd. Lemaire Hugo Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.
Twee antieke hangpetroleumlampen. Circa 1900. 1x Majolica, historisme. 1x Opaline, Schippertje. Afmeting: 50 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten theekist in Italiaanse 'Cassone-vorm' (= kist-vorm). Met ranken decor. Neo renaissance. Afmeting: 20 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren verstelbare olielamp, gemonteerd op etageretafel. Circa 1880. Afmeting: 170 x 35 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen kastanje dekselvazen met adelaarskoppen. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws tin. Bestaande uit; drie snotneuzen, twee dekselschalen, één schotel. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.