Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee tinnen (wand)schalen 2023
Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR
Twee petroleumlampen 2077
Twee petroleumlampen
Startprijs 70 EUR
Bronzen penningen 2170
Bronzen penningen
Startprijs 70 EUR
Gietijzeren tazza Ø 28 cm. 2211
Gietijzeren tazza Ø 28 cm.
Startprijs 70 EUR
Oude globe 2251
Oude globe
Startprijs 70 EUR
Twee antieke kandelaren 2259
Twee antieke kandelaren
Startprijs 70 EUR
2x Boeddha tuinbeeld 2283
2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR
Vier delen oud/antiek brons 2138
Vier delen oud/antiek brons
Startprijs 75 EUR
Antiek Engels inktstel 2025
Antiek Engels inktstel
Startprijs 80 EUR
Antieke hang petroleumlamp 2080
Antieke hang petroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2081
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800 2094
Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800
Startprijs 80 EUR
Lot tin (4x) 2095
Lot tin (4x)
Startprijs 80 EUR
Art Deco-stijl lamp 2121
Art Deco-stijl lamp
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse bijbel 2140
18e Eeuwse bijbel
Startprijs 80 EUR
Oosterse bronzen vaas, H 15 cm. 2162
Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR
Struisvogelei op standaard 2182
Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR
5x Miniatuur schilderijen 2197
5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR
Veldschildersezel 2205
Veldschildersezel
Startprijs 80 EUR
Antieke tazza, Ø 13 cm. 2209
Antieke tazza, Ø 13 cm.
Startprijs 80 EUR
Antiek bronzen inktstel, 1900 2242
Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 80 EUR
Twee antieke tinnen kannen 2277
Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR
Heilig kruis 2175
Heilig kruis
Startprijs 90 EUR
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm. 2087
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Startprijs 100 EUR