Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vlinder/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.