19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Delftse Fayence borden. 2x 18e Eeuw, blauw/wit. 2x 19e Eeuw, polychroom. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Twee 18e eeuwse polychrome Fayence schenkkannen. Frankrijk. Huile + Vinegar. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen papegaaien. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse porseleinen plaquette. Handgeschilderd door A. Faltat. In vergulde lijst. Afmeting: H 26 x B 14 cm. In goede staat.
Grote antieke jugendstil porseleinen vaas met floraal/druiven en goud decor. Circa 1900. Frankrijk. Bovenrand gelijmd + bloemblad beschadigd. Afmeting: H 50,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.
Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 ...
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 21 stuks Hollandse polychrome Makkumer tegels. Westraven. Met dubbele blauwe ring. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Elf blauwe landschaps-tegels met dubbele blauwe ring. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Fayence wandtegel met afbeelding van textielverkoper + naakte vrouw. Spreuk; Le marchand de textiles. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot tegels (38 stuks). Makkum et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinoiserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam. Het betreft zeven borden uit de 17e - 18e eeuw. Divers. Religieus et cetera. Afmeting: Ø 19 - Ø 23 cm. Gereconstrueerde scherven. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goe...
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal/landschap decor. Groot bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet. Met landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Onderrand schade. Afmeting: H 26 cm. In matige staat.
Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen tabakspot met keizer Willem I. Circa 1900. Hoofd aangelijmd + scepter beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Lot Duits antiek porseleinen Meissen servies. Zwiebelmuster. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: grote theepot Stadt Meissen, chip bloem. Theepot Stadt Meissen, deksel gerestaureerd + chips. Suikerp...
Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Grote antieke bisquit porseleinen hengselvaas in de vorm van een haan. Amfora Wien. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse Grenzhausen steengoed bloempot op zuil. Neo renaissance, historisme. Gemerkt + nummer. Circa 1890. Afmeting: 123 x Ø 35 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Twee delen antiek Frans porselein. 1x Fijn gedecoreerde empire vaas met figuren decor, verguld, circa 1800, drie chips. 1x Porseleinen stopfles, blindmerk R, chinoiserie/goud decor, circa 1870, goed. ...
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot 'Apostolorum'. Bodemmerk een ster. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.