Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant en saffier. Armband met vierkante schakels en in het midden 8 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 4x3mm. Tussen elk van de saffieren zitten 2 briljant...
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met bloedkoraal. Fijn gourmetcollier met in het midden gouden elementen waarvan 3 bezet met een bloedkoraal. Geplaatst in een zetrand met bewerkte rand. lengte 47 cm. breed...
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, Art Deco, met diamant, parel en saffier. Armband met fijne pennenschakels en in het midden een witgouden element met in het midden een parel, met aan weerskanten een vierka...
Klein antiek Engels reis-schrijf kabinet van eikenhout. Met kalender, lade, inkthouder, briefhouder en schrijfblad. Circa 1900. Afmeting: 35 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm v an 2 bloemen. 42x23mm. ca 3,2 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger en een ring, 585/000, met filigrain. Een gourmetcollier met daaraan een markiesvormige streekhanger voorzien van knopjes bewerking, 42x13mm, inclusief oog, voorzien van r...
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...