Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G
Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G