Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

mabe parels
Kein Mindestpreis

Mabe-parels ø13mm,

Ketting
Kein Mindestpreis

Granaatketting met gouden slotje,lengte 70cm.en een hangertje

Brosche
Ergebnis: 30 EUR

brosche zilver met boheemse granaat, ca.1880, kan ook als hanger gedragen worden

8 horloges en 2 spelden en medaillon
Ergebnis: 20 EUR

Oude landkaart
Ergebnis: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

6 etsen
Kein Mindestpreis

6 etsen

tekening
Ergebnis: 15 EUR

Dispo
Ergebnis: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

3 Engelse prenten
Kein Mindestpreis

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
Kein Mindestpreis

gesig. R Deggen, vrouw met paard

Houtsnede
Kein Mindestpreis

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
Kein Mindestpreis

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

schilderij
Ergebnis: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

schilderij
Kein Mindestpreis

ets 2x
Kein Mindestpreis

2x ets op papier Nic. Nieuwenhuis cond.goed, 30x42cm.

Dorpsstraat
Kein Mindestpreis

Olieverf op linnen, voorstellend Dorpsstraat, gesig. v. Hove 30x40cm.

schilderij
Ergebnis: 30 EUR

2x Ets
Kein Mindestpreis

2x ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed,40x29

Boslandschap
Ergebnis: 90 EUR

Schilderij Nico Zwiers
Kein Mindestpreis

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezich t60x80cm

Henk v.d.Ven
Kein Mindestpreis

landschap met knotwilgen
Ergebnis: 50 EUR

ets
Ergebnis: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

A. Herkemans
Kein Mindestpreis

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm