Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.
Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.
Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g
14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U
vijfdelig zilveren servies; koffie-thee-melkkan suikerpot,ovaal dienblad 0835
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm
Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
Ring WG585/000,ø53,bezet met 7 briljanten 0.66ct TW/SI en robijnen 1.27ct, voormalige verk.prijs €2456.-, 4.5 gr.
Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm
Hanger WG750/000,met een pistache kleurige tahiti-parel ø13mm,en 101 briljanten samen 0.65 ct. 6.4 gr
Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend