Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij Evert Moll 1073
Schilderij Evert Moll

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Pedant 1155
Pedant

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
olieverf op linnen Koekkoek 1156
olieverf op linnen Koekkoek

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Schilderij papegaai 1132
Schilderij papegaai

Ergebnis:

2.700 EUR

Verkauft
kabinet 3071
kabinet

Ergebnis:

1.625 EUR

Verkauft
Schilderij A.J. Zwart 1124
Schilderij A.J. Zwart

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
boekenkast 3126
boekenkast

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Imari dekselvazen, 2x 4091
Imari dekselvazen, 2x

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
collier 122
collier

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
hanger 138
hanger

Ergebnis:

1.250 EUR

Verkauft
ring baq. 182
ring baq.

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
36 Etsen F.B. Werner 1030
36 Etsen F.B. Werner

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
klok 3116
klok

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
aquarel Artz 1114
aquarel Artz

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
dekselvaas 3185
dekselvaas

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
vitrine 3238
vitrine

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
William Peter 1024
William Peter

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Schaal op voet 4454
Schaal op voet

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
broche met diamanten 255
broche met diamanten

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Dekselschaal 4232
Dekselschaal

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Cor Noltee 1110
Cor Noltee

Ergebnis:

660 EUR

Verkauft
Oorfauteuil 3237
Oorfauteuil

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Armstoel 3291
Armstoel

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Fauteuil 3285
Fauteuil

Ergebnis:

620 EUR