Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.
Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren
een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm
kraantjes kan messing met roodkoperen emmertje. zeldzaam object. ca 1880
aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)
Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes
Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970
Tinnen roomstel met dienblad KMD Tiel, en kleine eikelvaas. ca 1930
2 grote dozen met diverse kleingoederen, serviesdelen, potjes, kannetjes etc.
theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker