Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tafel
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse massief eiken tafel, Louis Quinze stijl, stervormig ingelegd. 73x64x64cm. ca. 1900

6 stoelen
Ergebnis: 90 EUR

6 stoelen, notenhout met snijwerk en lederen bekleding

bidstoel
Ergebnis: 30 EUR

bidstoeltje, 85x47x45cm.

Eiken gestoffeerde schommelstoel
Ergebnis: 45 EUR

Massief beuken gestoffeerde schommelstoel, 102x54x55cm. Eind 1800

Driehoektafeltje
Ergebnis: 27 EUR

Driehoektafeltje mahonie. Met messing ingelegd, onder zijn de zijkanten opklapbaar.

buro
Ergebnis: 250 EUR

buro, 80x140x80cm.

4 stoelen
Ergebnis: 70 EUR

4 biedermeier eetkamer stoelen met open rug
89x49x46cm.

commode
Ergebnis: 80 EUR

commode, 74x87x50cm. Rond 1950

chiffoniere
Ergebnis: 330 EUR

chiffoniere omstreeks 1860 mahoniehout, 158x105x45cm.

stoel
Ergebnis: 9 EUR

Fauteuil, 86x70x73cm.

bijzettafeltje
Ergebnis: 20 EUR

bijzettafeltje, 73x46x46cm.

6 rieten stoelen
Ergebnis: 90 EUR

6 rieten stoelen

Tapijt
Ergebnis: 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt, 103x275cm

2 Cafestoelen
Kein Mindestpreis

2 cafestoelen ronde rug.

kinderstoel
Ergebnis: 27 EUR

kinderstoel.98x43x72cm

Engelse hangoortafel
Ergebnis: 60 EUR

Engelse hangoortafel, 74x60x40cm. Rond 1900

piano
Ergebnis: 190 EUR

piano eiken 133x144x63 cm

Eettafel
Kein Mindestpreis

Ovale mahoniehouten eettafel
76x133x98cm.

Klaptafeltje
Ergebnis: 72 EUR

Klap (wijn) tafeltje 98x70x64cm. Eind 19e eeuw

Eiken met palisander kussenkast
Ergebnis: 100 EUR

180x170x52cm.

Kacheltje
Ergebnis: 40 EUR

Klein groen geemailleerd kacheltje. 54x47x28cm. Begin 20e eeuw

Naaikastje
Kein Mindestpreis

Naaikastje, 80x57x40cm. Rond 1950

Piedestal
Ergebnis: 35 EUR

3 x piedestal

bijzettafeltje
Ergebnis: 24 EUR

bijzettafeltje met glasplaat
55x48x48cm.