Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Antieke Frans comtaise ca. 1880 met emaille wijzerplaat en mooi uitgewerkte toog. Voorstelling van een jager met hond. Originele harpslinger 41x26x14cm.
Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.
Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G
4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U
Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U
Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G
Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.
Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...
Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G
Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....
Gouden munt (900/000) van 100 Balboa uit 1975 (Panama). Compleet in origineel etui en in proof conditie. Gewicht 8,16 gram. Cond.: Proof
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G
Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G
Vroeg 18e eeuws Chinees pijpvaasje met een afbeelding van een draak 17xø9cm. Cond.: G
15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.
37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...
Oorstekers WG 750/000 bezet met briljant ca.0.25 crt.,1.5cm., 2.4 gr.
Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G
J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U