Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

20 Munten 5 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Ergebnis: 9 EUR

Twintig Munten van 5 cent (Nederlandse Antillen) uit 1957 (PR), 1962 (FDC), 1963 (PR), 1965 (FDC), 1967 (FDC), 1970 (FDC), 1971 (FDC), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (P/FDC), 1978 (FDC), 1...

22 Munten 1/4 gulden en 25 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Ergebnis: 9 EUR

22 Munten (Nederlandse Antillen) waarvan 8 munten van 1/4 gulden uit 1957 (ZF), 1960 (ZF+), 1962 (ZF), 1963 (ZF), 1965 (P/FDC), 1967 (ZF/P), 1967 ster (PR), 1970 (FDC). 14 Munten van 25 cent uit; 1970...

2,5 Gulden 1964 (Ned. Ant.)
Ergebnis: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Nederlandse Antillen) uit 1964

2,5 Gulden 1944 (P) Suriname
Ergebnis: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Suriname) uit 1944 in P conditie.

16 Munten 1 cent 1857-1945 (Ned. Indië)
Ergebnis: 9 EUR

Zestien munten (Nederlands Indië) van 1 cent uit 1857 (ZF+), 1896 (FR/ZF), 1897 (ZF-), 1898 (PR/FDC), 1914 (ZF/PR), 1920 (PR+), 1926 (ZF), 1929 (ZF/P), 1936 (ZF+), 1937 (ZF+), 1938 (ZF), 1939 (ZF), 19...

Wekkertje
Ergebnis: 8 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Aquarel
Ergebnis: 5 EUR

J. van de Linde, aquarel op papier, La Serre La Begonie 60x45cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Ergebnis: 5 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Ergebnis: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Klapstoeltje
Ergebnis: 5 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Ergebnis: 5 EUR

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

Koffiepot
Ergebnis: 5 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

3 Delen kristal
Ergebnis: 5 EUR

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Bloemenhanger
Ergebnis: 5 EUR

Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G

Divers kristal/glas
Ergebnis: 5 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

3 Miniatuurtjes
Ergebnis: 4 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

21 Munten 2,5 gulden 1969-1992
Ergebnis: 3 EUR

21 Munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1969, 1970, 1971, 1972, 1978, 2x 1979 (1x FDC), 2x 1980, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 2x 1988, 1989, 1990 (UNC), 1991 (UNC), 1992 (UNC)

5 Cent 1980 Misslag
Ergebnis: 2 EUR

Munt van 5 cent uit 1980, misslag.

2 Bloempotten
Ergebnis: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Ergebnis: 1 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G