Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.
Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...
Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G
Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G
Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefacceteerde saffieren, 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05crt. W/SI ø 53, 6.0 gr.
Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U
Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Wim van Norden (1883 Amsterdam), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerderij en figuren 60x80cm. Cond.: U
Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G