Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...
Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U
Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G
Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G
Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G
Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U
Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp,voet van marmer en cloisonne . De houder en de kap zijn van groen glas en beschilderd met bloemen ca. 1910. 42xø15cm. Cond.: G
Oude klarinet in koffer gemaakt door Kenosha Wisconsin USA in zeer goede staat 20e eeuw. 12x27x36cm. Cond.: G
Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G
Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G
Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G
Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G
Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U
Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U
Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U
Donkerbruine nerts jas met bijpassende hoofdbedekking 20e eeuw Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U