Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers aardewerk 20e eeuw
Startpreis 50 EUR

Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....

Porseleinen groep, valsspeler
Startpreis 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

3-Delig kaststel
Startpreis 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

Bronzen uil
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Glazen schaal op voet
Startpreis 200 EUR

Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R

Meissen halsvaas, verguld
Ergebnis: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startpreis 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Rosenthal servies
Ergebnis: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

Meissen, streublümchen
Ergebnis: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

Meissen soepterrine
Ergebnis: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

9 Diepe borden
Startpreis 350 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Kristallen schaal, Kosta Boda
Ergebnis: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Startpreis 200 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 45 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G

8 Boterhambordjes
Startpreis 200 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

4 Delen Dresden porselein
Kein Mindestpreis

Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G

Sauskom
Startpreis 60 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

3 Diepe borden
Startpreis 100 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

Vaas, Salvador Dali
Startpreis 75 EUR

Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U

4 Gebaksbordjes
Ergebnis: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Gebakbord
Ergebnis: 100 EUR

Doorbroken Meissen gebakbord "streublümchen" 4xø28cm. Cond.: U

Royal Copenhagen,bordje
Startpreis 20 EUR

Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G

Capodimonte sierbord
Startpreis 50 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R