Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G
Delfts blauw bord. Handbeschilderd met bloemen 1972. Bord was een herinneringsbord van aannemersmaatschappij P. Bot en Zoon BV. Heerhugowaard 27 november 1912 Cond.: G ø30cm.
Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G
Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.
Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G
Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G