Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fruittester
Ergebnis: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Ergebnis: 20 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Kein Mindestpreis

Delfts blauw bord. Handbeschilderd met bloemen 1972. Bord was een herinneringsbord van aannemersmaatschappij P. Bot en Zoon BV. Heerhugowaard 27 november 1912 Cond.: G ø30cm.

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Doos aardewerk
Ergebnis: 25 EUR

Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G

Bisquit engel
Ergebnis: 30 EUR

2 Delen Engels porselein. 1x Wit bisquit porseleinen bloembakje met op de voorgrond een edelman met een duif in de hand, midden 20e eeuw H.: 15,5cm. 1x Bisquit porseleinen hangende puto 2e helft 20e e...

Chinees bord
Ergebnis: 25 EUR

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Delfts blauwe schotel
Kein Mindestpreis

Grote sierschotel van de Porseleyne fles 30-er jaren Holland. Delft keramiek "Letter J T.K.O. 464 CM". 5xø36cm. Cond.: G

Delftsblauwe knobbelvaas
Ergebnis: 25 EUR

Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G

Doos aardewerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Doos Maastricht aardewerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos glaswerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos aardewerk/porselein
Ergebnis: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

2 Bloempotten
Ergebnis: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

Kaststel
Ergebnis: 40 EUR

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

4 Delen Dresden porselein
Kein Mindestpreis

Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G