Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, herder met zijn schapen in de duinen 24x40cm. Cond.: U
Persenaire ca. 1920, olieverf op linnen, visser en vissersvrouw 15x20cm. Cond.: R
Klein, Landschap met koeien (ca. 1910) Gesigneerd Klein.Waarschijnlijk Duitse School, Olieverf op linnen 50x67 cm. Cond: G
Johan Meijer (1885 Amsterdam - Blaricum), olieverf op linnen, winteravond bij blaricum 45x25cm. Cond.: U
Herman Vreedenburgh 1911 (Worden 1887 - 1956 Bergen), olieverf op paneel, stilleven met koper, aardewerk en bloemen 45x28cm. Cond.: G
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
C.J. Snoeijerbosch 20e eeuw, olieverf op paneel, Ludwig von Beethoven (lichte beschadiging) 40x50cm. Cond.: G
Russische school 2010 (Kyrillisch gesigneerd). olieverf op linnen, zittend naakt 98x57cm. Cond.: U
Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands dorp 53,5x42cm. Cond.: G
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in stal 24,5x34cm. Cond.: U
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962 Leiden), olieverf op linnen, landschap met boerderij met strodak, 46x30cm. Cond.: U
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G
Pendant H. ten Cate ca. 1900, olieverf op paneel, 2 landschappen met figuren 10x14cm. Cond.: G
Charles Swijncop (1895 -1970 Belgische school), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo 38x46cm. Cond.: G
Onduidelijke signatuur (1e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, riviergezicht 40x50cm. Cond.: G
G. Bruinenberg ca. 1900, gemengde techniek op papier, winterlandschap bij avond 38x27cm. Cond.: G
J. Huby begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 50x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Haezer) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met kruiwagen 50x60cm. Cond.: G
Pierre Willem Hoeks (1906 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (2 kleine gaatjes) 40x80cm. Cond.: G
Sam van der haver 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 17e eeuw 50x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Kleyn, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
3 Schetsen Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), tekeningen op papier, Berglandschap 21x15cm. Berglandschap met gebouw 20x14cm. Transvaal 1937 23x16cm. Cond.: G
G. van Jeveren begin 20e eeuw, aquarel op papier, poldergezicht met molen 20x40cm. Cond.: G
2x Monogram H.K., aquarel op papier, twee voorstellingen met figuren in kledendracht 19e eeuw, 9x11,5cm. Cond.: G
A. Zimmermann ca. 1900 Duitse school, olieverf op linnen, wijn drinkende priester 30x40cm. Cond.: G
D. Claes ca. 1910 (Verson Claes Desire Brusselse Steenweg 08 Michelin), olieverf op linnen, korenbinder. Beschadiging in de lucht 90x90cm. Cond.: G
Gesigneerd D.F. (Dirk Filarsky?), olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water met figuren 18x24cm. Cond.: G
Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G
L. Kong 20e eeuw, olieverf op linnen, Indonesische boten 45x60cm. Cond.: U
Onduidelijke signatuur, aquarel op papier, vakwerkhuizen met figuren (Bellinckhave) 25x16cm. Cond.: U
Brüning 20e eeuw, olieverf op linnen, Duits landschap met vakwerkhuis 50x100cm. Cond.: U
Herman Bogman (Den haag 1890- 1975), aquarel op papier glazen bokaal met bloemen 32x50cm. Cond.: U
Henk Bos 20e eeuw, olieverf op linnen, mediterraans landschap 50x70cm. Cond.: G
E. Wield ca. 1900 Engelse school, aquarel op papier, landschap met figuren 24x17cm. Cond.: G
P.A. Schipperus, gouache op papier, bosgezicht 24x18cm. Cond.: G
P. Kereels 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap in de bergen 50x70cm.
Onduidelijk gesigneerd knipsel van een jager begin 20e eeuw. Duitsland 12x20cm. Cond.: U
P. Bonnet, Limoges geëmailleerd schilderij 20e eeuw, voorstelling landschap met brug over een rivier 12x9cm. Cond.: U
Ongesigneerd aquarel 18e eeuw (Frankrijk), aquarel op papier (is een waaier geweest), figuren met schapen 32x14cm. Cond.: U
A. v. Eynsbergen 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij Overschie 30x40cm. Cond.: G
Icoon van de drie Heiligen, Russisch eind 19e - begin 20e eeuw 31x26,5cm. Cond.: G
Russisch icoon eind 19e- begin 20e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 33x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd S. Herrgolt '94, gemengde techniek op papier, figuren op een bank 25x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorp in de winter 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, figuren in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
F.J. Barmona, Limoges geëmailleerd schilderij 20e eeuw, voorstelling van twee paarden 25x28cm. Cond.: U
Jacob Simon Hendrik Kever (1854 - 1922 Laren), denkende vrouw 28x37cm. Larensche school (o.a. Singer museum)
Alexander Gerhardus Dieperink (toegeschreven aan) Ongesigneerd, wasco op papier, portret van een vrouw 40x58cm. Cond.: G
O.H. van de Broek 20e eeuw, aquarel op papier, zeilboot bij avond 28x35cm. Cond.: G