Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 41, Tribute to Rafaello 66x84cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R
19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G
Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U
Landkaart van Dordrecht (gravure op papier), Brauw en Hogenberg 16e-17e eeuw met figuren en schepen. Handingekleurd in goede staat. Mooie mahoniehouten antieke lijst 50x32cm. Cond.: U
3 Oude gravures 19e-20e eeuw. 1x Doelen, 1x Weduwehuys 1x Meisjeshuys 17x20cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), naar August Macke, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Willem Horselenberg (Rotterdam 1881 - 1961 Zeist), olieverf op linnen, zeilschepen langs de Ijssel 50x70cm. Cond.: G
Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U
18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U
Joseph Samuel Thors (Amsterdam 1835 - 1862), olieverf op paneel, landschap met figuren 31x24cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (J.L. Jorg?) ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 140x90cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Hugo Swaen (Amstelveen 1825 - 1910 Haarlem), romantisch landschap met gezicht op rivier en bomen. 3 Restauratieplekken 58x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, wassende vrouw aan rivier 32x43cm. Cond.: G
Theo Goedvriendt (1879 - 1964 Warnsveld), olieverf op paneel, landschap 43x32cm. Cond.: G
Beint Mankes (Brummen 1918 - 1990 Laren), olieverf op linnen, stilleven met prunessen 85x70cm. Cond.: G
Barend Ferweda (o.a; gemeentemuseum Arnhem)(1880 - 1958 Heelsum), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 40x50cm. Cond.: G
Piet Groen (1886 - 1964 Rotterdam), houtskool op papier, "Oorlogsleed" 38x59cm. Cond.: G
Neffkens 1952, aquarel op papier, stilleven met zilveren kan 33,5x42,5cm.
J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G
Eduard Karsen (1860 - 1941 Amsterdam), olieverf op linnen, "Tentenkamp" 55x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Bali 50-er jaren, olieverf op linnen, Balinese schone (scheurtje) 40x50cm. Cond.: G
Bisson 20e eeuw(Franse school), aquarel op papier, Ventië 26x33cm. Cond.: G
Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G
Louis Boermeester (1908 Amsterdam), pastel op papier, vechtende Romeinen 38x27cm. Cond.: G
Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U
Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G
Grafiek 2e helft 20e eeuw, oeverlandschap, granolitografie, links onder gemonogr.MFL, 32x50 cm.
J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U
Ronald Habraken, gemengde techniek (foto met acrylverf), motorrijder in Amsterdam 140x100cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G
Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U
Teryan Lilit 21e eeuw, Russische school, zijde schilderij, stadsgezicht 70x90cm. Cond.: U
ISA 21e eeuw, Russische school, zandtechniek op linnen, bloemen 40x60cm. Cond.: U
Isa (Ongesigneerd), Russische school, zandtechniek op paneel, bomen 29x39cm. Cond.: U
P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 30x40cm. Cond.: G
Monogram M.A.V., gedateerd 1863, aquarel op papier, Hollands winterlandschap met molen en schaatsende personen 19,2x29,3cm.
Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U
T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U
Hendrikus Elias Roodeburg (1895-1987), drukwerk op papier, steendruk van Doesburg 32x26cm. Cond.: U
Hann vom Tann 1939, olieverf op linnen, kustgezicht met branding 28x22cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - Loenen), olieverf op linnen, heidelandschap (Veluwe) 100x60cm. Cond.: U
J. de Jonge 1927, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 45x35cm. Cond.: G
Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U
J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G