Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U
Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G
Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G
Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U
Antieke bronzen zittende boedha (19e eeuw of ouder) 17x12,5x6cm. Cond.: G
Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G
Groot gipsen Mariabeeld, midden 20e eeuw met de tekst "Je suis rimmaculee conception" Handen zijn gelijmd, N.D. de Lourdes 95x26x21cm.
Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G
Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U
Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U
Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.
Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.
Grote messing kraanvogel op eikenhouten voet 20e eeuw, mooi uitgewerkt 81x52x15cm. Cond.: U
L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U
Zeldzaam Igbo masker uit Nigeria. het masker is ongeveer 45 jaar oud 31,5x18cm.
Bronzen figuur (Griekse god) 21e eeuw op metalen sokkel 41x11x9cm. Cond.: U
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U
Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U
Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.
Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U
Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U
Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U
Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R
Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G