Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Oude lampevoet van Limoges porselein (Frankrijk) met metaal vergulde voet 20e eeuw. Lichte beschadiging 35xø13cm. Cond.: G
Oude porseleinen Makkumse theebus ca. 1960 Holland met bloemdecor 13x7,5x7,5cm. Cond.: G
Tien antieke 19e eeuwse tegels met blauw decor en havengezichten Holland. Lichte randschades 0,7x13x13cm. Cond.: G
Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G
Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.
Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G
Grote Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, bladdecor 49x18cm. Cond.: U
Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.
Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G